Yhteystiedot

Koordinaattori, yhdyshenkilö,
Uudenmaan koulutyön kehittäjä
Henna Orava
040 099 5060
henna.orava@hsry.fi

Koulutyötoimikunnan puheenjohtaja
Janne Lahti
0400 444 804
janne.lahti@hsry.fi

 

Alueelliset koulutyöntekijät

Etelä- ja Keski-Pohjanmaa
Toni Kivistö

Koulupastori
045 238 5736
toni.kivisto@hsry.fi
Youtube: Toni Kivistö

Kaakkois-Suomi
Pauliina Kuikka

Oppilaitospastori
045 230 7475
pauliina.kuikka@hsry.fi
missiopastori.pauliinakuikka@
gmail.com
Pauliinan omat sivut: Tarjoomo

Kanta-Häme
Heidi Antinsalo
Koulutyön yhteyshenkilö
050 470 9970
heidi.antinsalo@hsry.fi

Kainuu & Koillismaa
Kirsi-Marja Sopanen
Koulupastori
040  519 2449
kirsimarjas@gmail.com

Keski-Suomi
Anniina Jakonen
Koulutyöntekijä
040 501 2201
anniina.jakonen@hsry.fi

Pohjois- & Keski-Pohjanmaa
Raino Ojala
Koulupastori
050 528 1429
raino.ojala@hsry.fi
Facebook: SomeRaino
Youtube: SomeRaino
Snapchat: @someraino
Instagram: @someraino

Päijät-Häme
Marjo Hegli

Koulutyöntekijä
040 5266 210
marjo.hegli@hsry.fi

Satakunta
Merja Mäkinen
Koulupastori
050 513 0543
merja.makinen@hsry.fi

Savo
Marjut Lindholm-Holopainen
Lapsi-, nuoriso- ja koulutyön kehittäjä
050 4037 444
marjut.lindholm-holopainen@hsry.fi

 

Keski-Suomi

Riikka Siltala

Koulupastori

0400 149 221

riikka.siltala@hsry.fi

Facebook: Riksu Siltala Työ

 

Pohjois-Karjala

Nina Kaasalainen-Palviainen

Koulutyön yhteyshenkilö

040 7054 080

nina.kaasalainen-

palviainen@outlook.com

Tue koulutyötä

Helluntaiseurakuntien Koulupalvelu toimii Hyvä Sanoma ry:n alaisuudessa. Työ on mahdollista lahjoitusten avulla.
Voit tukea koulutyötä Hyvä Sanoma ry:n kautta.