Yhteystiedot

Koordinaattori, yhdyshenkilö,
Uudenmaan koulutyön kehittäjä
Henna Orava 
040 099 5060 
henna.orava@helluntaikirkko.fi 

Koulutyötoimikunnan puheenjohtaja
Janne Lahti
0400 444 804
janne.lahti@helluntaikirkko.fi

Alueelliset koulutyöntekijät

Etelä- ja Keski-Pohjanmaa
Toni Kivistö

Koulupastori
045 238 5736
toni.kivisto@helluntaikirkko.fi
Youtube: Toni Kivistö

Kaakkois-Suomi
Pauliina Kuikka

Oppilaitospastori
045 230 7475
pauliina.kuikka@helluntaikirkko.fi
missiopastori.pauliinakuikka@
gmail.com
Pauliinan omat sivut: Tarjoomo

Kainuu ja Koillismaa
Saara Ojala

Koulutyöntekijä
045 773 22111
saara.ojala@helluntaikirkko.fi 

Kanta-Häme
Heidi Antinsalo
Koulutyön yhteyshenkilö
050 470 9970
heidi.antinsalo@helluntaikirkko.fi

Keski-Suomi

Eero Haarala

Koulupastori

0400 149 221

eero.haarala@helluntaikirkko.fi

Instagram: @eerolainen1

Pohjois- & Keski-Pohjanmaa
Raino Ojala
Koulupastori
050 528 1429
raino.ojala@helluntaikirkko.fi
Facebook: SomeRaino
Youtube: SomeRaino
Snapchat: @someraino
Instagram: @someraino

 

Pohjois-Karjala

Nina Kaasalainen-Palviainen

Koulutyön yhteyshenkilö

040 7054 080

nina.kaasalainen-

palviainen@outlook.com

Päijät-Häme
Marjo Hegli

Koulutyöntekijä
040 5266 210
marjo.hegli@helluntaikirkko.fi

Satakunta
Merja Mäkinen
Koulupastori
050 513 0543
merja.makinen@
helluntaikirkko.fi

Savo
Marjut Lindholm-Holopainen
Lapsi-, nuoriso- ja koulutyön kehittäjä
050 4037 444
marjut.lindholm-holopainen@helluntaikirkko.fi

Varsinais-Suomi
Lauri Kaivosoja
Kouluyhdyshenkilö
050 3805 333
lauri.kaivosoja@helluntaikirkko.fi

Tue koulutyötä

Helluntaiseurakuntien Koulupalvelu toimii Hyvä Sanoma ry:n alaisuudessa. Työ on mahdollista lahjoitusten avulla.
Voit tukea koulutyötä Hyvä Sanoma ry:n kautta.